>> Skok na menu >> Konec stránky

Textíky


Každý, kdo se nějakou dobu pohybuje po Internetu, BBS, nebo jenom školní síti, najde hromady zajímavych textíku, se kterými se rád podělí s ostatnímy. Zde je tedy jen mala ukázka toho, na co jsem při surfování narazil já, nebo co mi poslali moji známí. Většinou jsem texty nikterak neupravoval (ani nepřekládal), takže vše je 100% původní.

MicroSoft a spol. (15 článků, poslední aktualizace 09.01.2002.)
Spousta humorných textíků, věnovanných této společnosti a jejím produktům. Krom dobře známých textů o Billovi v pekle a Windowsech v letadlech je zde i přísně tajný kompletní seznam chyb Windows. Mezi lahůdky patří zdrojový kód Windows 98 a exklusivní recenze MS Office 2001. Zákuskem pak je náborový leták sekty windowsáků. :-)
Seriály (12 článků, poslední aktualizace 09.01.2002.)
Pokud má něco více pokračování, tak to najdete zde. Je tu kolekce pěti matematických pohádek a několik dílů českého seriálu Beverly Hills!
Povídky a pohádky (17 článků, poslední aktualizace 09.01.2002.)
Spousta povídek a pohádek pro malé i velké. :-) Některé můžete přečíst dětem před spaním, ale na skladě jsou i drsnější kousky. Případné nežádoucí účinky konzultujte se svým hrobníkem...
Ženy, víno a zpěv (24 článků, poslední aktualizace 09.01.2002.)
Všem je snad jasné, čeho se týkají dále uvedené texty. Ano, jsou to dámy a jejich záhadný svět. Dozvíte se, že vaše žena není kompatibilní ani s vašim počítačem, ani s milenkou. Můžete ji však vhodně nahradit pivem, nebo si s ní zahrát golf. A pro ty osamělé je zde žensko-lidský překladový slovník a seznam kontaktních vět. ;-)
Povídky Šimka a Grossmanna (8 článků, poslední aktualizace 09.01.2002.)
Moje oblíbená kategorie. Výše zmíněné dva pány snad netřeba představovat. Jejich povídky jsou známé, jako nevyčerpatelná zásoba humorných postřehů a komických situací. Kdo má chuť, může se začíst...
Rady a návody (16 článků, poslední aktualizace 09.01.2002.)
Naboural jste a píšete zprávu pro pojišťovnu? Nebo se snad chystáte na státnici a potřebujete pár rad? Nebo si jen potřebujete osvojit vhodné návyky pro manažery? V této sekci naleznete spoustu užitečných návodů, které udělají Váš život snesitelnějším. A na závěr se dozvíte, že na telefony se musí s černou magií.
Příliš vědecké (12 článků, poslední aktualizace 09.01.2002.)
Nejsme každý informatikem. Jsou mezi námi i tací, kteří si myslí, že e-mail je nová barva a Assembler je jméno pokémona. :-) A pro ty ostatní je tahle rubrika, ve které je tak trochu "náročný humor". Takže kdo neví, kolik baudů má jeden kilobaud, může jít klidně na další oddíl.
Ostatní (21 článků, poslední aktualizace 09.01.2002.)
Co se jinam nevešlo, aneb to nejlepší na závěr. Dozvíte se zde, jak Oskar tvořil reklamní kampaň s telefonním seznamem, že kutilství je životu nebezpečné a jak donutit Trabanta k rychlé jízdě. Na závěr shlédnete stovku krav a zjistíte, proč lidé sice žijí nejdéle, ale nejlépe se mají vepříci.

Kdo si počká, ten se dočká...

Další neméně zajímavé, leč o poznání méně veselé textíky můžete najít i v sekci škola.Stránka využívá CSS Valid HTML 4.01! MiK's Site: Vše o VŠE(m) << Předchozí stránka
> Začátek stránky <
Počet přístupů na tuto stránku: 177 520
Počet přístupu na stránky celkem: 8 696 701
Poslední aktualizace stránky: 27.11.2016, v 18:39
Statistika | Struktura webu
MiK's Site © 2016 Michal Kec (MiK)
web@kecnet.cz