>> Skok na menu >> Konec stránky

Pohlednice - nápověda


Odtud můžete odesílat pohlednice, které si vyberete v galerii. Obrázek se poštou neposílá, zůstává uložen na serveru. Adresátovi příjde poštou pouze oznámení o příchodu pohlednice a jedinečný klíč k jejímu vyzvednutí.

Vaše zpráva bude v databázi uložena maximálně po dobu dvou měsíců. Po uplynutí této doby bude automaticky smazána i v případě, že si ji adresát nevyzvedne. Adresat má při vyzvednutí pohlednice možnost ji smazat manuálně.

Při ukládání pohlednice máte možnost vybrat si až tři druhy potvrzení. Máte tak představu o tom, zda si adresát pohlednici prohlédl, popř. důkaz, že mu byla pohlednice zaslána.

  1. Potvrzení o doručení e-mailu je pro Vás důkazem, že e-mail s oznámením o uložení pohlednice dorazil k adresátovi. Program zde využívá funkce poštovních serverů a tato funkce musí být tedy povolena u poštovního serveru příjemce. Podle zkušeností je tato funkce poměrně běžná, a to i u freemailových serverů.
  2. Potvrzení o přečtení e-mailu: Tato funkce využívá možností některých poštovních programů, jako je například Pegasus Mail. Při otevření dopisu s oznámením o pohlednici Vám příjde programem generované potvrzení o přečtení dopisu. Funkce bohužel není příliš rozšířená a lze zakázat na straně klientského poštovního programu i serveru.
  3. Potvrzení o zobrazení pohlednice: Toto je nejspolehlivější potvrzení o tom, že pohlednice byla zobrazena. Program Pohlednice Vám jej zašle v okamžiku, kdy si příjemce vyvolá svou pohlednici na obrazovku.

ZpětStránka využívá CSS MiK's Site: Vše o VŠE(m) << Předchozí stránka
> Začátek stránky <
Počet přístupů na tuto stránku: 369 100
Počet přístupu na stránky celkem: 8 365 674
Poslední aktualizace stránky: 29.11.2016, v 20:49
Statistika | Struktura webu
MiK's Site © 2016 Michal Kec (MiK)
web@kecnet.cz