>> Skok na menu >> Konec stránky

Změna stylu zobrazení


Některým lidem se z různých důvodů nelíbí mé pozadí, barva písma a kdovíco ještě. Pro ty zde přináším možnost změny pozadí a celého stylu zobrazování stránek. Je to jako změna skinu u známého přehrávače WinAmp. :-)

Původní barevné schéma stránek. Mé oblíbené tmavě modré pozadí a kontrastní barvy.
Nebo také styl "Cestovka". Jmenuje se tak proto, že obdobný styl jsem použil pro aplikaci na bakalářskou zkoušku, která se věnovala právě tomuto tématu. Mrkněte se! Má příjemné světlé pozadí a kontrastní hnědé písmo.
Světlá stránka s tmavým, plastickým menu vlevo.
Extrémně tmavý skin pro vyznavače Matrixu. Písmo není příliš kontrastní, proto není tato volba příliš vhodná do přesvětlených místností.
Světlý skin s efektním, mramorem podkládaným menu. Tmavé menu výborně kontrastuje s bílým podkladem. Modrý základní text je dobře čitelný i za většího osvětlení.
Velmi světlý skin. Menu i plocha mají světlý podklad a kontrastující černý základní text. Při práci v tmavých prostorách je někdy vhodnější snížit kontrast monitoru.
Stránky jsou v sítí VŠE a jejich tématika se k VŠE váže. Proto nabízím i tento skin, který obsahuje layout oficiálních stránek VŠE. Skin má bílé pozadí a kontrastní tmavé písmo.
Nepoužívá téměř žádné definice barev a stránka tak má standardní barvy prohlížeče.
Každý den se nastaví jiný styl! Nechte se každý den překvapit jiným designem stránek.

V budoucnosti mohu nabídku stylů rozšířit, popřípadě zavést podporu uživatelských stylů. Záleží jen na Vašem zájmu! Pokud Vás změna stylů zaujala, hlasujte pro ni do anket!

Vše se děje prostřednictvím kaskádových stylů (CSS), proto je pro správný výsledek podmínkou prohlížeč, který je v rozumné míře podporuje. To znamená MSIE 4.x, Netscape 4.x (částečná podpora) či Opera 3.x. Výše zmíněný Netscape Navigátor verze 4.x sice podporuje CSS1, ovšem někdy ne zcela korektně a úplně. Pokud jsou stránky špatně čitelné, zkuste prosím podporu kaskádových stylů úplně vypnout. Tak uvidíte stránky bez většiny efektů. Pro Netscape: Úpravy, Předvolby, Další, Povolit listy stylů.

Pro správnou funkci skinů je také zapotřebí mít zapnutou podporu cookies (u Netscape na stejné stránce nastavení). Pokud se změna stylu projeví jen u některých stránek, je možné, že Váš prohlížeč načítá dokument z vyrovnávací paměti. Ujistěte se tedy, že máte správně nastavenou mezipaměť.Stránka využívá CSS Valid HTML 4.01! MiK's Site: Vše o VŠE(m) << Předchozí stránka
> Začátek stránky <
Počet přístupů na tuto stránku: 42 063
Počet přístupu na stránky celkem: 8 687 976
Poslední aktualizace stránky: 07.01.2002, v 14:26
Statistika | Struktura webu
MiK's Site © 2002 Michal Kec (MiK)
web@kecnet.cz