>> Skok na menu >> Konec stránky

MiK's ComCenter - nápověda


Program ComCenter slouží k snadnému odesílání e-mailů a SMS z prostředí WWW prohlížeče. Pro odesílání pošty nemusíte mít přidělenou e-mailovou adresu - program uzmožňuje zadání vlastní adresy odesilatele (From:) a tedy de facto i odesíláni anonymů. :-)

Krom odesílání e-mailů a SMS (které jsou také odesílány jako e-mail) je možné posílání tzv. MultiSMS. Funguje to na obdobném principu, jako služby poskytované SMS branami operátorů. Server Vaši zprávu (ktera může mít až 900 znaků) rozdělí, očísluje a zašle na zadané číslo. Oproti obdobným službám na stránkách operátorů zde však nemusíte čekat 120 vteřin. :-) Program navíc podle délky SMS sám pozná, zda je potřeba ji rozdělit a nečísluje tak zbytečně krátké zprávy.

Některé další poznámky

  • Nelze odesílat SMS na mobilní telefony síte Paegas, které nemají aktivovanou e-mailovou adresu. (netýka se Twist sad) Pro podrobnější informace o aktivaci adresy navštivte stránku operátora.
  • Nyní je možné odesílat SMS i na mobilní telefony sítě Paegs, kteří mají aktivovanou tzv. alias adresu. Ze seznamu předvoleb vyberte Paegas jméno a místo telefonního čísla napište alias.
  • Stejným způsobem se odesílají i SMS do sítě Oskar. Ze seznamu však vyberete Oskar jméno.
  • Uživatelé mobilních telefonů sítě Oskar musejí mít aktovovanou službu zasílání e-mailů na telefon! Pro podrobnější informace kontaktujte operátora.
  • Do pole Vaše jméno: zadávejte Vaši kompletní e-mailovou adresu ve tvaru něco@něco.něco (např. web@kecnet.cz. Pokud nebude adresa v tomto tvaru, server automaticky doplní @vse.cz.
  • Častí uživatelé ComCenter, kteří jsou zaregistrováni si mohou ve Správci adres vytvářet vlastní adresář e-mailu a mobilních čísel. Nemusejí poté adresy pokaždé psát, ale pouze vyberou jmeno adresáta ze seznamu!
  • Update: Nyní již nelze odesílat SMS do sítě Paegas (T-Mobile).

V případě dalších dotazů nebo připomínek skočte do ComCenter a pošlete mi zprávu.

ZpětStránka využívá CSS MiK's Site: Vše o VŠE(m) << Předchozí stránka
> Začátek stránky <
Počet přístupů na tuto stránku: 39 373
Počet přístupu na stránky celkem: 8 687 931
Poslední aktualizace stránky: 13.06.2005, v 18:50
Statistika | Struktura webu
MiK's Site © 2005 Michal Kec (MiK)
web@kecnet.cz