>> Skok na menu >> Konec stránky

16.9.2002: Proč nejde stahovat materiály ze stránek?

Na stránkách je k dispozici velké množství materiálů ke stažení. Protože prostor na školním serveru SORRY je také omezen, byly tyto materiály umístěny na serveru Webzdarma.CZ, kde slibují umístění webové prezentace zdarma.

Přes občasné problémy s dostupností tohoto serveru byly nabízené materiály k dispozici až do začátku září tohoto roku. Nyní však byl účet na serveru Webzdarma.cz bez upozornění zrušen a soubory na něm uložené nelze stahovat. V současné době čekám na vyjádření správce serveru, proč byl účet zrušen a zda lze nějak zachránit uložená data. Do té doby prosím o Vaše pochopení a trpělivost.

17.9.2002: Vyjádření administrátora Webzdarma.cz:

Dobry den,

Ten ucet neni... Jestli byl, pravdepodobne byl zrusen. Na zaregistrovany mail 
byl odeslan duvod... Data jsou smazana... Ale muzete si jej zalozit znovu.

S pozdravem,

Martin Janca
support WebZdarma

Bohužel mě žádný e-mail se zdůvodněním nedorazil, takže bližší podrobnosti stále neznám. Zatím pracuji na náhradním řešení.

18.9.2002: Spuštěn náhradní provoz!

Protože to vypadá, že data na Webzdarma.cz jsou nenávratně pryč, zřídil jsem záložní umístění na serveru Nixnet.cz. Protože záloha nemusí být 100%, žádám všechny, kteří narazí na chybějící soubor, ať mi pošlou zprávu! Jedině tak budu moci postupně zrekonstruovat celý archív a spustit plný provoz.


Poslední zprávy! 16.10.2002: Nová pohroma!

Tak od správců serveru Webzdarma.CZ se zřejmě žádné pomoci nedočkám. Poslední e-mail jsem od nich obrdžel 2.10. a nevysvětluje vůbec nic.

Mnohem horší zpráva je, že náhle zkončil provoz server Nixnet.CZ, který obsahoval záložní verzi stránek (bakule, studijní materiály, seminárky, download), ale i galerii obrázků. V současné době jsou tyto části stránek mimo provoz a pracuji na náhradním řešení.

Služby NIXNETu přešly pod správu společnosti P.E.S. consulting, s.r.o.. Dochází k postupnému obnovení některých služeb na novém serveru. Bohužel PES nemůže získat kompletní data a obnova potrvá delší dobu. Proto Vás všechny prosím za trpělivost. Děkuji za pochopení.

Sledujte vývoj situace kolem Nixnetu! Pro zájemce o informace nabízím článek na Lupě a diskusní fórum o Nixnetu na serveru PES.CZ.

18.10.2002: Postupná obnova dat, opět lze stahovat!

Včera byly opět obnoveny domény nyní na serveru PES.CZ. V průběhu dnešního dne postupně nahrávám data na první server a plánuji spuštění záložního serveru. Dnes, nejpozději však v pondělí budou stránky obnoveny do stavu před 14.10.2002. Obnova galerie je zatím odložena. Nepřipadá Vám, že situace se co měsíc opakuje?

28.11.2002: Opět výpadek Webzdarma.cz - provozu stránek se havárie nedotkne!

Na konci tohoto měsíce je opět výpadek na serveru Webzdarma.cz. Protože však jsou všechny materiály ke stažení prozatimně umístěny na serveru společnosti P.E.S. consulting, s.r.o., nemá tato havárie vliv na další provoz stránek. Jsem znechucen úrovní českých free webhostingů. Pokud má někdo tip na solidní webhosting, ať mi ho pošle na web@kecnet.cz.


6.12.2002: Galerie opět plně funkční!

Povedlo se mi dokončit přenos všech obrázků na nový server a galerie je nyní opět v plném provozu. S kopírováním mi pomáhali: Mikuláš, anděl a dva čerti kterým tímto srdečně děkuji. ;-) Díky všímavým návštěvníkům stále postupně doplňujeme chybějící soubory ze sekce škola. Připojte se také a pošlete mi chybu!Stránka využívá CSS MiK's Site: Vše o VŠE(m) << Předchozí stránka
> Začátek stránky <
Počet přístupů na tuto stránku: 49 679
Počet přístupu na stránky celkem: 8 687 911
Poslední aktualizace stránky: 13.06.2005, v 18:54
Statistika | Struktura webu
MiK's Site © 2005 Michal Kec (MiK)
web@kecnet.cz