>> Skok na menu >> Konec stránky

Textíky


az-umru.txt (608 B) Říká se: "Nebuď zvědavá, nebo budeš brzy stará". Někdy je lepší nevědět, co bude, až umřete.
beer.txt (1 262 B) Why beer is better than women? Je vždy dobré vědět, že existuje i jiná alternativa... (in English)
bibin-radi.htm (4 621 B) New! Doktor Bibin otvírá svou kancelář, aby odpověděl na všechny vaše otázky. A je to opravdu odborník na slovo vzatý! ;-)
divcikoutek.htm (4 894 B) New! Pár postředů z dívčí poradny, aneb Bibi radí ;-)
dopis.txt (1 948 B) Dopis programátorovi od jeho milující ženy.
girlhead.txt (7 530 B) Cerebrum Feminarum, aneb vědecké pojednání o obsahu ženske hlavy. Pánove, tady se ale dozvíte věci! :-)
golf.txt (2 246 B) Dobře známá a správně dvojsmyslná pravidla pokojového golfu.
hp-z.htm (1 389 B) New! Také přemýšlíte, proč ženu tak často bolí hlava? Pak vězte, že se podobnou otázkou zabýval už Hippokrates.
konflikt.htm (4 846 B) Pozor na konflikty programů! Program Milenka 1.0 prostě není kompatibilní s programem Manzhelka 1.0. Takže si hodně rozmyslete, zda budete upgradovat vaši slečnu!
konflikty2.txt (2 536 B) New! Tak tohle mi jednou přišlo přímo z Hotline Microsoftu ČR. Aspoň vidíte, jak nebezpečné jsou některé programy.
murphy-sex.htm (4 367 B) Murphyho zákony sexu, aneb trochu užitečné teorie, než se začnete věnovat praxi :-)
perfect_day.txt (2 323 B) New! Jak si představuje ideální den žena a jak muž? Jen se podívejte, rozdílů je dost. Ale jen pro objektivnost: Nepsala náhodou tohle žena???
pivo.htm (1 243 B) I když neumíte anglicky (viz. výše), je dobré znát pár důvodů, proč je pivo ten pravý společník pro chlapa!
prsa.txt (470 B) Typologie ženských prsou, aneb Co že to mají slečny? Mno a můžete to třeba používat místo smajlíků. (o)(o)
puzzle.txt (630 B) Složit puzzle může být někdy neuvěřitelně těžké! Ještě, že mi má kdo poradit.
rozdily.htm (2 787 B) Ve škole nás učili, že jsou jisté rozdíly mezi muži a ženami. Na detailnější objasňování všech aspektů zde není dost místa, proto jen stručně.
sex.txt (7 735 B) Tridsaťdva spôsobov milovania, aneb Kámasůtra po slovensku.
sex-reklama.txt (982 B) New! Sex je jako reklama. :-) Jen je potřeba říct jaká...
seznamen.txt (3 643 B) Pro stydlivé jedince zde mám několik nápadů, jak začít rozhovor s objektem svých snů. Některé jsou vskutku originální. :-)
slovnik.htm (2 438 B) New! Zdá se vám, pánové, že ženy mluví cizím jazykem? Nerozumíte jim? Pak zde máte na pomoc první Žensko - Mužský slovník!
vzkaz-zenam.htm (3 360 B) Milé dámy, přečtěte si pár dobře míněných rad. Život pak bude snažší pro vás oba.
zap.txt (10 795 B) New! Žena a počítač? To si snad děláte srandu? Kdepak! Jedná se o srovnáni výše zmíněných dvou %subj%. A výsledek pro ženy opravdu nevyzní nijak příznive!
zensky-kurz.htm (2 237 B) Víte, že i Vaše žena se dokáže naučit základům společného soužití? Proč by ne, když to zvládne pudlík? Oba však potřebují trošku pomoci...
zeny-psi.htm (1 983 B) Jste sám a nevíte, zda je lepší si pořídit psa, nebo přítelkyni? Pak se Vám pokusím pomoci tímto srovnávacím testem.

Kdo si počká, ten se dočká...

Další neméně zajímavé, leč o poznání méně veselé textíky můžete najít i v sekci škola.Stránka využívá CSS Valid HTML 4.01! MiK's Site: Vše o VŠE(m) << Předchozí stránka
> Začátek stránky <
Počet přístupů na tuto stránku: 176 350
Počet přístupu na stránky celkem: 8 384 205
Poslední aktualizace stránky: 27.11.2016, v 18:39
Statistika | Struktura webu
MiK's Site © 2016 Michal Kec (MiK)
web@kecnet.cz