>> Skok na menu >> Konec stránky
<< Zpět do textíků   Jméno:hp-z.htm
  Velikost:1 389 B

Hippokrates & ženy

 Proč ženy tak často jednají proti zákonům logiky, proč jsou neklidné, nerozvážné a bez smyslu pro humor? Podobné otázky vrtaly hlavou otci lékařské vědy Hippokratovi už před dvěma tisíciletími.

 Jakožto předchůdce exaktních vědců, pokusil se záhadu teoreticky a anatomicky objasnit.Vyšel z předpokladu, že ženiným nejdůležitějším orgánem je vagína. Díky pravidelnému měsíčnímu cyklu, neustále se opakujícímu, není žena nikdy v normálním stavu. Její krevní tlak buďto stoupá, nebo klesá.

 Krize nastává tehdy, pokud není onen nejdůležitější orgán dostatečně často drážděn pohlavním stykem. Krev v těle ženy počne  v takovém případě stoupat až k mozku a může jí zcela zakalit smysly. Tehdy žena propadá neklidu, trpí bolestmi hlavy, odmítá být přístupná jakékoliv dohodě a často mluví zvýšeným hlasem.

 Naštěstí jde sice o chorobu záludnou, avšak nikoliv nevyléčitelnou. Postižené stačí zabezpečit pravidelné pohlavní uspokojení, načež všechny příznaky jako zázrakem mizí. Tlak krve na mozek pomine a choroba ustoupí.

<< Zpět do textíkůStránka využívá CSS MiK's Site: Vše o VŠE(m) << Předchozí stránka
> Začátek stránky <
Počet přístupů na tuto stránku: 666 308
Počet přístupu na stránky celkem: 8 365 658
Poslední aktualizace stránky: 27.11.2016, v 18:39
Statistika | Struktura webu
MiK's Site © 2016 Michal Kec (MiK)
web@kecnet.cz